Водопровідні труби й фітинги замовити онлайнЖоден будинок сьогодні не обходиться без водопроводу, який зазвичай реалізується у вигляді складної або простої водопровідної системи. Такі системи різняться за видами й типами, але всі вони складаються з труб і елементів, які їх з’єднують. Водопровідні труби використовуються для переміщення чистої води, і вимоги до них трохи нижче.

Сталеві труби

Ще якихось кілька десятків років тому, водопровідні труби в нашій країні виготовлялися з металу, а саме — зі сталі. І сьогодні в багатьох будинках можна зустріти саме такі труби, які, попри недоліки, все ж використовуються досить ефективно. Найголовніший недолік сталевої труби — це схильність до корозії. Для захисту від неї внутрішню частину піддають оцинкуванню, цинк корозії не боїться, тому надійно захищає сталь від появи руйнівної іржі дуже довго.

Мідні труби

Це сьогодні мідь сильно подорожчала, а в радянські часи мідні труби можна було купити дуже недорого. Інша справа, що вони не продавалися так широко, як хотілося б, але кому потрібно було — той завжди міг такі труби замовити в майстерні. Але сьогодні мідь сильно піднялася в ціні, тому монтують з неї водопровідні системи тільки ті люди, які прекрасно розуміють їх переваги та не шкодують грошей на надійність.

Металопластикові трубиВодопровідні труби й фітинги замовити онлайн

Такі труби можна назвати композитними, бо вони виготовляються відразу з декількох матеріалів — алюмінію, полімерів і клейового складу, який використовується не тільки як з’єднувальний елемент, але і що амортизує. Основа такої труби — дуже тонка алюмінієва трубка, цей елемент додає трубі жорсткість і міцність. Зовні й зсередини метал покривається поліетиленом, який надає трубі додаткові якості — захист основи від випадкових фізичних впливів, знижену теплопровідність і нульову електропровідність. Крім того, металопластикові труби виглядають дуже привабливо, що в чималому ступені й зумовило їх воістину шалену популярність в 90-і роки.

Поліетиленові труби

Сьогодні — це найпопулярніший вид труб, який має менше недоліків, ніж труби, перераховані вище, і одночасно володіє більшістю їхніх плюсів. Такі труби прекрасно тримають і високий тиск (понад 25 атмосфер), і високу температуру (до +100 градусів Цельсія). Труби з поліетилену високого тиску є досить м’яким, але водночас вкрай еластичним матеріалом. Варто звернути увагу на їх хімічну структуру: молекули створюють міцну кристалічну решітку з відгалуженнями різної довжини, зв’язки між молекулами слабкі, тож завдяки цьому матеріал має такий високий рівень еластичності, значну міцність при пошкодженнях, стисненні і розтягуванні та є стійким до механічних пошкоджень.

Водопровідні труби й фітинги замовити онлайнНайчастіше труби з поліетилену використовують в конструкціях для подачі технічної та питної води, а також інших рідин, що подаються під тиском. Ці труби можна закопувати в землю без спеціальних застережних конструкцій захисту. Легкий монтаж систем з ПВТ труб і їхня якість — саме те, через що їм надають перевагу.

Головною складовою у трубах ПВТ є поліетилен. Виробляється він за технологією екструзії, що робить продукцію з нього екологічною. Зараз на будівельному ринку можна знайти труби з різним діаметром, але найбільшу популярність мають вироби з шириною внутрішнього перетину 16, 20, 25 i 32 міліметри. Випускаються труби з ПВТ у зручних бухтах, котушках або як прямі відрізки.

Бажаєте придбати наші труби? Телефонуйте за номером вказаному на сайті, щоб отримати повну кваліфіковану консультацію.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *