+380442997441

"ГАМАПЛАСТ УКРАЇНА"
Національний виробник полімерних трубопроводів
з нами будувати з нами поливати з нами заробляти
ВДВІЧІ ШВИДШЕ !!!
Previous
Next

02.12.1999 – ВАТ «Гамапласт Україна» було створено як завод з виробництва полімерних труб на базі виробничої площадки тресту «Київводбуд». Новими власниками було проведено модернізацію та переозброєння виробничих потужностей підприємства, початок виробництва нових типів та діаметрів труб.

З  16.02.2011 – ТОВ «Гамапласт Україна». Модернізація системи управління підприємством. Збільшення виробничих потужностей. Запровадження CRM в управлінні підприємством. Впровадження на виробництві управління якістю ISO 9001. LEAN 5S та SMED, для ефективного та заощадливого виробництва.

Сьогодні – ефективне, сучасне підприємство з виробництва полімерних трубопроводів та забезпечення комплектації найефективнішими зразками європейського виробництва. З додатковими послугами аренди обладнання, буріння тощо.

Поліетиленові труби високого тиску

Труби з поліетилену високого тиску є досить м’яким, але водночас вкрай еластичним матеріалом. Варто звернути увагу на їх хімічну структуру: молекули створюють міцну кристалічну решітку з відгалуженнями різної довжини, зв’язки між молекулами слабкі, тож завдяки цьому матеріал має такий високий рівень еластичності, значну міцність при пошкодженнях, стисненні i розтягуванні та є стійким до механічних пошкоджень.

Призначення поліетиленових труб

Найчастіше труби з поліетилену використовують в конструкціях для подачі технічної та питної води, а також інших рідин, що подаються під тиском. Ці труби можна закопувати в землю без спеціальних застережних конструкцій захисту. Легкий монтаж систем з ПВТ труб і їхня якість — саме те, через що їм надають перевагу.

Технологія виробництва поліетиленових труб

Головною складовою у трубах ПВТ є поліетилен. Виробляється він за технологією екструзії, що робить продукцію з нього екологічною. Зараз на будівельному ринку можна знайти труби з різним діаметром, але найбільшу популярність мають вироби з шириною внутрішнього перетину 16, 20, 25 i 32 міліметри. Випускаються труби з ПВТ у зручних бухтах, котушках або як прямі відрізки.

Зворотній зв'язок

безкоштовна консультація

Замовити дзвінок