Гамапласт Україна - Національний виробник полімерних трубопроводівДовговічні поліетиленові трубопровідні системи великого діаметру допоможуть Вам швидко, без зайвих трудових і фінансових витрат прокласти високоякісний трубопровід. Велике різноманіття і жодних обмежень під час проектування трубопровідних систем дозволить Вам максимально економно й точно реалізувати план будівництва.

ТОВ «Гамапласт Україна» лідирує в розробці довговічних великогабаритних трубопроводів, стійких до корозії і що НЕ потребують технічного обслуговування. Комплексні поліетиленові системи мають безпечні, надійні і абсолютно герметичні з’єднання, які легко монтуються і служать до 100 років. Фахівці за індивідуальними замовленнями створять найкраще рішення для вас зі спеціально розробленими деталями і проконсультують вас з урахуванням конкретних вимог.

Розрахунковий термін служби корозійно-Гамапласт Україна - Національний виробник полімерних трубопроводівстійких поліетиленових систем в водопроводах і газопроводах становить 100 років. Гнучкість поліетиленових систем, обумовлена властивостями матеріалу, дозволяє прокладати труби без траншей, в тому числі при заміні футеровки і похилонаправленому бурінні. У результаті скорочуються час на будівництво і подальші витрати, а також це запобігає небажаному пошкодженню інфраструктури.

Поліетиленові трубопровідні системи вимагають менших витрат на технічне обслуговування, тому що вони не схильні до корозії. Низька маса дозволяє не використовувати великовантажне транспортне обладнання на будівельному майданчику.

Завдяки пружності, поліетиленові труби поглинають скачки тиску, вібрації й ударне навантаження, що викликані рухом ґрунтів, наприклад при землетрусі. Знижується ризик поломки і витоків, отже, забезпечується безперебійна подача води й газу.

У великомасштабних будівельних проєктах потрібні матеріали, що точно Гамапласт Україна - Національний виробник полімерних трубопроводіввідповідають призначенню. Під час роботи з металевими трубопроводами розробники й компанії раз у раз стикаються з корозією, яка призводить до дорогих пошкоджень і витоків води й газу. Проєкти будівництва водо-, газопровідних систем з ПВТ труб й фітингів є абсолютно герметичні й стійкі до пошкоджень, то надійнішого трубопроводу не знайти.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *