Полімерні труби для проведення води та газу купитиБудь-яка людина, яка будує приватний будинок, або замінює комунікації у квартирі, вагається з вибором труб для газопроводу. Багато хто звик до того, що системи подачі газу виготовляються з металу, але в останні роки велику популярність отримують пластикові труби для газу. Існують конкретні ГОСТИ, за якими конструкції можуть виготовляти газопроводи з пластику.

Чи можна використовувати поліпропіленові труби для газу?

У Західних країнах металеві труби використовуються виключно для збірки промислових трубопроводів. При виготовленні систем подачі води, газу, використовуються елементи з пластику. Пов’язано це з експлуатаційними характеристиками матеріалу. Газ по пластиковій трубі проходить без яких-небудь ускладнень. Перед введенням газопроводу в експлуатацію необхідно перевірити герметичність з’єднаних окремих елементів, щоб не допустити порушень системності.

Плюси та недоліки полімерних матеріалів

У ході більшої частини історії людства труби виготовляли з різних металів і сплавів. Ситуація принципово змінювалася лише у XX столітті, коли були відкриті можливості отримання високомолекулярних з’єднань та налагоджені технології їх виробництва.

Так з часом вироби з пластмас, що володіють не властивими металевими продуктами перевагам, стали отримувати все більшу популярність.

Сфери застосування поліПолімерні труби для проведення води та газу купитимерів:

  • будівельні та ремонтні роботи;
  • продукція побутового призначення;
  • медицина;
  • виробництво електротехнічних пристроїв;
  • взуття трубопроводів різних призначених і т.д.

Така пластичність у полімерів завдяки наступним перевагам:

  • практично повна відсутність корозії;
  • не потребує додаткової електроізоляції;
  • хімічна та біологічна недієздатність;
  • здатність зберігати фізико-хімічні властивості, що забезпечують нормальне функціонування, при частих змінах навколишньої температури, через аномальні умови;

Труби з поліетилену високого тиску є досить м’яким, але водночас вкрай еластичним матеріалом. Варто звернути увагу на їх хімічну структуру: молекули створюють міцну кристалічну решітку з відгалуженнями різної довжини, зв’язки між молекулами слабкі, тож завдяки цьому матеріал має такий високий рівень еластичності, значну міцність при пошкодженнях, стисненні і розтягуванні та є стійким до механічних пошкоджень.

Полімерні труби для проведення води та газу купитиНайчастіше труби з поліетилену використовують в конструкціях для подачі технічної та питної води, а також інших рідин, що подаються під тиском. Ці труби можна закопувати в землю без спеціальних застережних конструкцій захисту. Легкий монтаж систем з ПВТ труб і їхня якість — саме те, через що їм надають перевагу.

Головною складовою у трубах ПВТ є поліетилен. Виробляється він за технологією екструзії, що робить продукцію з нього екологічною. Зараз на будівельному ринку можна знайти труби з різним діаметром, але найбільшу популярність мають вироби з шириною внутрішнього перетину 16, 20, 25 i 32 міліметри. Випускаються труби з ПВТ у зручних бухтах, котушках або як прямі відрізки.

Бажаєте придбати наші труби? Телефонуйте за номером вказаному на сайті, щоб отримати повну кваліфіковану консультацію.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *